Дадуть кошти організаціям, які турбуються про жінок

На Тернопільщині розпочався конкурс  проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2012 рік.

Метою проведення конкурсу є спрямування коштів на виконання програм, які забезпечать ефективне розв’язання соціальних проблем дітей, молоді, жінок та сім’ї.

Для участі у конкурсі допускаються проекти програм, розроблені та подані молодіжними громадськими організаціями, які мають обласний статус та зареєстровані в установленому законом порядку не пізніше ніж за рік до дня закінчення терміну подання заявок на конкурс, а також у разі надання громадськими організаціями гарантій щодо залучення ними коштів з альтернативних джерел, не заборонених законодавством, в обсязі не менше ніж 25% загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.

В окремих випадках допускаються проекти громадських організацій, які мають міський чи районний статус, але сам проект повинен мати обласне значення.

Конкурсна документація приймається управлінням за офіційною адресою (м. Тернопіль, вул.Грушевського, 8, каб.332) до 20 лютого 2012 року.

Коментарі вимкнені.