“Давай карточку, або вали до Надала нехай тебе на своєму джипі везе”, – у Тернополі водій маршрутки “виховував” людей

Водії тернопільських маршруток продовжують негативно вражати містян та гостей міста. Про черговий випадок у мережі Фейсбук пише Оксанка Підборочинська-Семенів. 

  • Їхала я сьогодні 13 маршруткою з Крушельницької до Збаразького повороту і на пів дороги в мене таки терпець увірвався. Бидло яке нас везло і хамило вздовж дороги, не звертаючи уваги на те, що воно перевозить людей старшого віку, вагітних жіночок, дівчат тай зрештою людей. Обзиваючи їх, і з криками вигукуючи: “давай карточку, або вали до надала най тебе на своєму джипі везе” це вже був край, але коли я звернула йому увагу то тоді вже пішло ” дибіли, бидло, а ти шо хочеш поговорити, я вже наговорився з такими як ти, що немаєш кого в інтернет закинути, тому нариваєшся на мне, це було просто пі…ц. Я чесно кажучи була шокована, останнім часом доводиться часто їздити маршрутками, але сьогоднішня ситуація мене дуже обурила. А слова закрийте морди і їдьте тихо, мені вже 51 рік, я вже розумний, а ти хочеш мені щось довести чи просто немала з ким поговорити цілий день. Я в шокови. До чого ми котимось, що робиться в житті ось цього дибіло..да, який так озлоблений на весь світ)). Зрештою це ж його робота і він за неї отримує зарплатню)) А враження про нього склалось, що воно втікло з психлікарні, і все, що йому за 51 рік накипіло, це вислуховують прості люди, яким доводиться їздити з цею бидлотою, яка всигала хамити, обзивати, ричати, про те, не встигала видавати квитки людям, які оплачували готівкою))) Ніяк не можу зрозуміти, невже на цю бидлоту немає ніякої управи, ніколи не скаржилась на те, що підносять вартість на проїзд, в очевидь так потрібно, але шановні перевізники Ви в свою чергу знайдіть адекватних водіїв, а не х..р знає що)))

-1 thoughts on ““Давай карточку, або вали до Надала нехай тебе на своєму джипі везе”, – у Тернополі водій маршрутки “виховував” людей

  • 11:45 | 17.08.2018 о 11:45
    Permalink

    дорогенька Оксанко! Та вiн ранiше скорiше всього. в колгоспi на фермi пiдвозив сiлос. Тому так себе i поводить. Що ви з нього хочете?

Коментарі вимкнені.