Де і за скільки у Тернополі можна накачати м’язи

 

Як привести тіло у спортивну форму, позбутися зайвої ваги і зміцнити імунітет міркують зараз чимало тернополян. Бути у тонусі протягом року допоможуть активні заняття спортом у спеціально облаштованих залах.

Активні заняття спортом у спортзалах і фітнес-клубах – на користь усім активним тернополянам. Вартість занять у спортивних залах міста від 90 до 500 гривень на місяць. Ціна тренувань в окремих закладах залежить від кількості відвідувань і тренувань на тиждень. Зазвичай займатися у тренажерних залах тернополяни можуть у будь – який зручний час. Більшість клубів відкриваються о сьомій ранку і працюють до пізнього вечора.

– Займатися спортом корисно для здоров’я, – говорить тренер тренажерного залу «Viking» Роман Бучинський. – У нас існує програма для новачків і для людей, які вже займалися спортом. До тренажерного залу приходять люди, щоб мати здорове тіло, хорошу фігуру і відмінний настрій.

Спеціальні програми для жінок і чоловіків пропонують сьогодні спортивні клуби і центри в Тернополі. Перелік окремих закладів, де можна зайнятися спортом.

RIA плюс

Коментарі вимкнені.