Нарешті ми дочекалися гри футболістів тернопільської «Ниви» у файному місті. Майже місяць минув від 13 жовтня, коли вони, із рахунком 2:0, перемогли на рідному стадіоні головківський «УкрАгроКом». З тих пір ми пропустили дві домашні гри проти «Полтави» та «Арсенала» (через фінансові труднощі дані команди не змогли прибути на гру). Тому сьогоднішня гра була очікуваною та такою, що мала би показати наш рівень, адже донецький «Олімпік» являється лідером даного турніру.

Надію на перемогу вселяла і статистика: команди зустрічались один раз в м. Донецьк, тоді перемогли тернополяни із рахунком 0:1, завдавши східнякам однієї з двох поразок у поточному чемпіонаті.

Але всі ілюзії зникли з початком матчу. Вже на 13 хвилині гості зробили подарунок темношкірому донеччанину Шерифу Іса (відмічає сьогодні 23-ій день народження), який отримавши гарну передачу, легко розібрався із В. Яневичем та вивів свою команду вперед.

Якесь дежавю виникло після цього голу – «Нива» вкотре пропускає після контратаки на початку матчу.

Далі господарі ніби-то активізувались на хвилин десять. Після цього гострішими були гості, котрі атакували вміло, а захищались грамотно. До речі, Іса міг зробити собі ще одного подарунка, але м’яч просвистів трохи вище перекладини.

Лише на останніх хвилинах тернопільські футболісти спробували зачепитись за нічию. Найбільш вдалі моменти були у  В. Товкацького, який заробив кутовий і, задля голу, вчинив напад на грузинського голкіпера гостей. Весь доданий час «Нива» організовано штурмувала, перенісши гру на чужу половину поля, але все марно. В. Товкацький знову пробував замкнути передачу зі штрафного – безрезультатно. Звичайно результат був-би, але коли б наші футболісти так грали на протязі повного матчу. Дальше не хочеться продовжувати, тому що починається «якби на печі росли гриби…».

Донеччани зуміли взяти реванш за поразку у першому колі чемпіонату та закріпитись на першій сходинці турнірної таблиці.

Післяматчеві коментарі:

головний тренер «Олімпіка» Роман Санжар

«Якщо в першому таймі ми показали змістовну гру, то в другому підсіли, прижались до своїх воріт, відчувалась напруга. Крім того, що ми добились результату, хотілось би побачити володіння м’ячем. До того ж стан поля суттєво вплинув на якість та рахунок гри.»

Ігор Яворськийголовний тренер «Ниви» Ігор Яворський

«Сьогодні був такий матч, що хто заб’є перший той і перемагає. Я рахую, що на полі були дві рівні команди. Команда «Олімпік» досвідчена і відразу нас наказала. Я ніколи не говорю з арбітрами, але те, що відбувається в українському футболі – неподобство. Люди, які судять – не вміють грати взагалі та не відчувають гри. Сьогодні вони робили це досить вміло та результативно. Недарма кажуть, що «данєцкіє правят балл». Є у нас проблеми в лінії атаки, немає чистих нападників. Потрібно буде дотягнути цей сезон та укомплектуватись хорошими виконавцями. Ми, звичайно, розстроєні результатом, але будемо чекати на зимову перерву – потім постараємось показати високий результат».

-1 thoughts on “«Донецькі справляють бал» – заявив у прямому телеефірі протеже голови тернопільської ОДА

• 16:30 | 10.11.2013 о 16:30
    Permalink

Так Хоптян вроді сам продонєцкий – хана Яві

• 19:24 | 10.11.2013 о 19:24
    Permalink

Добре, що той вуйко з Дрогобича Бодя Єсип не забив за данєцких. Він вже у Першій Лізі наколотив сотню, певно хотів влупити нам сто першого, але “Нива” молодці – не дали йому покращити свій рекорд

• 21:37 | 10.11.2013 о 21:37