Де на Тернопільщині хлопці уникають мобілізації?

Мобілізаційний план 6-ої черги виконали в області на 29,5 %. У Підволочиському районі уже забезпечили 100% до плану по мобілізації.

Про це повідомив керівник сектору мобілізаційної роботи Тернопільської облдержадміністрації Ігор Романовський під час скайп-наради, яку 4 серпня провів голова ОДА Степан Барна.

«Хороші показники також подали Теребовлянськbq ОРВК  ( 66,2 %), Зборівсько-Козівськbq (43,6%), Збаразько-Лановецькbq(34,5 %), Чортківськbq (32 %), – зазначив Ігор Романовський. – Не виконують належним чином мобілізаційної кампанії у Бережанському та Монастириському районах, у місті Кременець».

Звернули увагу також на роботу військово-лікарських комісій. Відтепер додаткове обстеження військовозобов’язані будуть проходити у військових медичних закладах задля підтвердження достовірності медичних висновків.

«Високі показники непридатності за станом здоров’я маємо у Бучацькому, Монастириському, Борщівському та Заліщицькому районах, – зауважив Степан Барна. – Ми переглядатимемо склад цих військово-лікарських комісій. Корупція та обман при виконанні мобілізаційної кампанії є неприпустимими поняттями. Працівники військово-лікарських комісій пройдуть переатестацію та за потреби будуть замінені більш кваліфікованими медиками. У разі підтвердження корупційних дій під час оглядів військовозобов’язаних, вони нестимуть відповідальність».

Коментарі вимкнені.