Декілька фактів про будинок престарілих, який знаходиться біля Тернополя

Хід проведення ремонтних робіт із реконструкції покрівлі з надбудовою горищного даху корпусів КУТОР “Петриківський обласний комунальний геріатричний будинок-інтернат” оглянули 15 грудня голова районної державної адміністрації Олександр Похилий спільно з заступником голови районної державної адміністрації Андрієм Колісником. Вказаний об’єкт розташований на вулиці Зеленій, 15 у селі Петриків Тернопільського району.

Очільник району розповів про стан справ на об’єкті та зазначив, що до середини грудня встигають виконати всі заплановані роботи з реконструкції. На будівництві задіяно близько 20 осіб. Роботи здійснюються приватним будівельним підприємством. На даний об’єкт обсяг виділених коштів з Державного фонду регіонального розвитку становить 1639,363 тис. грн., 1475,363 тис. грн. – власні кошти.

Довідково:
Петриківський геріатричний пансіонат працює з 1975 року, розрахований на 185 ліжко-місць. На даний час в ньому проживає 171 підопічний, яких обслуговує 112 працівників. Підсобне господарство має в своєму користуванні 4 га сільгоспугідь. У 2001 році було висаджено сад фруктових дерев, до підсобного господарства належить свинарник, тому часткове забезпечення м’ясом проводиться з підсобного господарства. У 1993 році в пансіонаті розгорнуто реабілітаційне відділення.
Працює фізіотерапевтичний кабінет та кабінет лікувальної фізкультури. Пансіонат співпрацює з благодійними організаціями «Белафельд», Українсько-Канадським філіалом соціальних послуг в Манітоба, Канада, Україна для Христа, Благодійність
с. Ілавче, асоціацією Ванде Україна.

Коментарі вимкнені.