Кілька порад тернополянам для саморозвитку

1. Проводьте своє дозвілля тільки з приємними для вас людьми

Відпочинок приносить задоволення, справжню насолоду лише тоді, коли поруч знаходяться люди, які вас щиро люблять, поважають і готові завжди допомогти в скрутну хвилину. Лише приємне оточення поверне вас до життя, «змусить» вас відчути смак кожного нового дня. Постарайтеся, щоб поруч з вами були особистості, при яких ви завжди будете самі собою. Це перший етап у створенні нової сторінки у вашому житті.

2. Не бійтеся проблем, зустрічайте їх з піднятою головою

Як відомо, про людину говорять не тільки самі проблеми, а й те, як ця людина реагує на них. У нашому світі проблеми будуть завжди (ніхто не живе ідеальним життям), тому ви повинні навчитися гідно виходити з будь-якої ситуації, що склалася. Завжди пам’ятайте про те, що будь-яка життєва ситуація має (як мінімум) два шляхи вирішення. Шукайте альтернативи, вмійте аналізувати і приймати швидкі, але ефективні рішення. А найголовніше – частіше нагадуйте собі, що за кожен крок, за кожен вчинок відповідати будете ви (подібні думки зможуть уберегти вас від деяких помилок, оскільки ви, перебуваючи перед якимось вибором, обов’язково двічі подумаєте).

3. Завжди будьте собою і пишайтесь цим

Нинішня молодь прагне наслідувати знаменитостям або комусь зі свого оточення, але це велика помилка. Кожна людина – це неповторна особистість. Умійте берегти те, що закладено в вас природою. Нехай інші наслідують вам, а ви до цього не опускайтеся.

4. Цінуйте життєві уроки, допущені помилки

Немає ідеальних людей. Всі ми робимо помилки. Різниця лише в тому, що одні люди гідно долають труднощі і роблять правильні висновки, а інші люди «опускають руки» і вважають, що життя не вдалося. Запам’ятайте, життєві перепони і маленькі випробування роблять вас сильнішими. Іноді ризикуйте, падаючи, піднімайтеся і знову намагайтеся. Намагайтеся знаходитися в постійному русі, вчіться чомусь новому, ростіть і удосконалюйтеся.

5. Слухайте свій внутрішній голос

Іноді дуже корисно керуватися своїми почуттями, думками. Не бійтеся робити те, що вам підказує серце. Багато успішних людей зізнаються, що інтуїція – це найкращий помічник у досягненні поставлених цілей. Проявіть оригінальність, креативність, здивуйте своєю ідеєю або пропозицією. Зараз багато хто діє за планом, керуючись відомою теорією, а ваше завдання – вийти за межі правил (тільки не забувайте про золоту середину, не слід перегинати палицю). Завжди думайте про те, що ви повинні цінувати кожну хвилину, кожен прожитий день, адже життя настільки коротке, що немає сенсу чогось боятися або чекати «відповідного моменту».

Коментарі вимкнені.