Депутат міськради Тернополя залишив будинок без води

bf61a79d-f68e-40a4-b01c-2044ef9eabd0 dcd5c74c-3dbc-41a4-af26-ff0fe284b880

В Тернополі на вул. Макаренка мешканці будинку №7 нарешті матимуть сухі під’їзди. Люди тут роками бідкались на те, що навіть маленький дощик перетворює перший поверх на басейн. Зараз проблема зрушилась з місця.

– Перший під’їзд на Макаренка, 7 знаходиться, так трішки внизу. А оскільки там не було «відливу», уся вода, яка стікала згори, «збиралась» у першому під’їзді будинку. Вода, на правду,там стояла постійно. От навіть легенький дощик піде – у під’їзді уже мокро. При чому кілька днів. Тому звернулись до депутата по нашому округу, щоб посприяв вирішенню цієї проблеми. Він нас почув. Зараз якраз тривають роботи. От від центральної дороги до нас є заїзд, то майстри там прокопали і заклали стічні бетонні канали. Роман молодець, старається! Він молодий, видно, що хоче щось робити, – каже голова ОСББ Макаренка,7, Володимир Ігорович.

Окрім сухих під’їздів, мешканці, вочевидь за свої кількарічні потуги, отримають бонусом ще й капітальний ремонт дороги.

– Дорожники ще мають знімати старий асфальт та капітально відремонтувати відрізок дороги, де облаштовувалось водовідведення. До кінця тижня, думаю, мали б закінчити, – каже депутат міськради по даному округу Роман Торожнюк.

Коментарі вимкнені.