Депутат тернопільської міськради проти політичної реклами у тролейбусах

На сесії міської ради 22 грудня депутат-свободівець привселюдно обіцяв, що особисто візьметься за телевізори у тролейбусах, якщо Управління транспорту не контролюватиме трансляції в громадському транспорті. 

Розглядаючи на сесії питання “Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку міського електричного транспорту на 2014-2017 роки” у чималої кількості депутатів Тернопільської міської ради виникло багато запитань до начальника Управління  транспорту Ігоря Мединського.

Зокрема, свободівець Іван Сороколіт підняв болючу для тернополян тему транслювання відео політичного характеру у громадському транспорті.

– Це не зовсім запитання, більше коментар. У тролейбусах розміщені так звані телевізори, які озвучують різні речі. Ми всі політики, ми всі брали і далі братимемо участь у виборах. В мене є пропозиція, щоб ви, як начальник управління передали відповідальним особам, що можна змагатися політично по різному. Але якщо ми є парті “Свобода” і є партія Порошенка, яка може конкурувати. Але неприпустимо, щоб навіть під час виборів у комунальному майні використовувалися ці речі для того, щоб озвучувати певні… не хочу наводити приклади… але мені було неприємно чути, бо я спеціально проїхався, хотів послухати, бо почув шо таке відбувається. Тобто, щоб це раз і назавжди закінчилося. Бо інакше я буду особисто ініціювати демонтаж цих систем оповіщення, чи як там їх називати.

Коментарі вимкнені.