Депутати міської ради ділили тернопільську землю зі скандалами

Зі скандалами депутати міської ради ділили тернопільську землю. На черговій двадцять шостій сесії розглянули понад сто сорок питань. Більшість з яких – земельні. Оскільки у раді переважають депутати-«свободівці», голосування відбувалось за звичною схемою. Народні обранці тиснусь на «зелену» кнопку і проект рішення проходить. Масла у вогонь лише підлили представники «Нашої України», «Громадянської позиції» та політичної партії «УНП». Їх цікавило, що собою представляє комунальне підприємство «Тернопільбудінвестзамовник», бо, саме йому дісталось чимало «ласих» шматків міських земельних ділянок.

 

Наталія Карпишин, депутат Тернопільської міської ради: «Комунальне підприємство «Тернопільбудінвестзамовник» стало активним гравцем у нас, щодо отримання земельних ділянок під забудову. Це не погано, але у мене питання, наскільки це підприємство може справитися з таким завданням, адже хотілося б знати про його фінансові результати, чи зможе воно подолати такі завдання, зрештою, як саме буде відбуватися діяльність цього підприємства по наданим ділянкам»

Про зміни дорожнього руху на перехресті вулиць Бережанська-Мазепи-Кривоноса-Львівська не говорив хіба лінивий. Водіям нововведення не до вподоби, але, як нам повідомили представники ДАІ, це зроблено через високу аварійність на цій ділянці. А от інтернет-сайти переконують, що такі перетрубації відбулись через будівництво. Адже на майдані Перемоги, де колись стояв «танк», тепер буде заклад торгівлі та громадського харчування. Міський голова Сергій Надал бачить у зведенні розважального комплексу лише позитивні сторони.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «будь-яке будівництво в Тернополі є позитивом, бо це нові робочі місця, це нові податки, це те, що залишиться тут назавжди»

Але з ним не згідні інші депутати міської ради. Кажуть, зелену зону забудовувати не можна. Перед цим рішенням керівництву Тернополя необхідно було організувати громадські слухання, щоб дізнатися думку мешканців.

Михайло Ратушняк, депутат Тернопільської міської ради: «там не було ніяких проблем, на моє глибоке переконання, якщо не було проблем, то навіщо було змінювати оці транспортні розв’язки. Проблеми, як на мене, з’явилися тепер і на це витратили один мільйон коштів з місцевого бюджету. І з політичних міркувань, і з фахових, і з моральних, там не може бути ніякої будови. Це є площа, площа повинна залишатися площею, якщо ми прагнемо в Європу, ми повинні цивілізовано себе поводити»

Петро Ландяк, депутат Тернопільської міської ради: «я особисто проти, якщо будівництво має вестися на місці, де раніше був танк. Це є площа, тут я бачу два моменти порушень, моральний, це з мого боку, моральні речі, і правові, які правові, генеральний план не передбачає деталізації будівництва тієї чи іншої території, але я виступав десь рік тому на сесії і говорив, ставив питання начальнику управління архітектури Бесазі, коли в нас буде план зонування території? І детальний план території, що визначає, закон про регулювання містобудівної діяльності. Ці документи і є невід’ємною частиною генерального плану забудови, в нас немає цього по сьогоднішній день»

Та ці слова не вплинули на хід голосування, адже «свободівська» більшість зробила роботу і депутати, не задумуючись, віддали свої голоси «ЗА».

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «тридцять чотири «ЗА» дякую, прошу включіть Ландяка Петра Дмитровича»

Готель та розважальний заклад ймовірно з’явиться ще в одній зеленій зоні міста. Біля автозаправки, що в районі парку Відродження, будуватимуть такий собі комплекс придорожнього сервісу за адресою П’ятнадцяте Квітня.

Віктор Кібляр, начальник відділу земельних ресурсів ТМР: «дана земельна ділянка знаходиться за мийкою «Аква Страда», що була надана підприємству Кучеренку, вулиця 15 Квітня, навпроти заправки «WOG», що буде здійснюватися на даній земельній ділянці, відповідно після надання земельної ділянки у користування замовнику, буде розроблятися детальний план забудови, відповідно буде розроблений проект на будівництво того придорожнього комплексу»

Це питання також депутатська більшість підтримала. А будь-які запитання чи пропозиції від представників інших політсил сприймались міськими керманичами агресивно. Загалом, поділ та виділення земельних ділянок на сесіях міської ради відбувається в пришвидшеному режимі.

ІНТБ

-1 thoughts on “Депутати міської ради ділили тернопільську землю зі скандалами

 • 15:20 | 26.11.2012 о 15:20
  Permalink

  І РУКА НЕ ЗДРИГНЕТЬЬСЯ ЗАБУДУВАТИ ВСЕ!!!!!!!!!!
  ВСІ ЗЕЛЕНІ ЗОНИ
  ПАРКИ
  ПЛОЩІ
  ТАК ПОБУДУЙТЕ І НА ТЕАТРАЛЬНОМУ МАЙДАНІ РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР
  РОЗУМНІ ЛЮДИ БУДУЮТЬ ТАКІ ЗАКЛАДИ В ЗАМІСЬКИХ ЗОНАХ
  А НЕ В СПАЛЬНИХ РАЙОНАХ
  ЩОБ ЇМ РУКИ І ГОЛОВА ЗДРИГАЛАСЯ!!!!!!!!

 • 18:36 | 26.11.2012 о 18:36
  Permalink

  Депутати віддали землю або інвестору, або на конкурсній основі – розберіться уважніше з фактажем

 • 19:57 | 22.12.2012 о 19:57
  Permalink

  Рішенням сесії від 26.11.2012 землю на якій розміщені автостоянки ( вул. Текстильна,28) ,а це біля 2000 місць,які люди орендують з початку 90-х років,також передали ” Тернопільбудінвестзамовнику”. Як стало відомо вони пропонують демонтувати наші металічні гаражі і побудувати цегляні. Можете уявити собі якою буде їхня ціна і чи всі теперешні орендарі зможуть звплатити такі кошти. Що собою являє така будівельна фірма, і чому міськрада їй відкрила зелену вулицю. Хто цікавився нашою думкою коли виносили таке рішення. Пройшли вибори і можна робити як заманеться . Шановні депутати ВО “Свобода” то чим ви відрізняєтесь від “регіоналів?

Коментарі вимкнені.