СБУ, ДАІ, суд здали Тернопіль без бою (фото відео)!Сьогодні вночі у Тернополі мітингувальники захопили ОДА, МВС, прокуратуру. Також встигли побувати в обласній державній автоінспекції, де залишили за собою гору спалених документів та вигорілий системний блок, перевернуте авто у дворі та гармидер у кожному кабінеті приміщення.

Присутні активісти кажуть, що будівлю здали їм без спротиву – працівники, що були всередині швидко її полишили за першою ж вимогою. Єдиним неприємним інцидентом було те, що один із мітингувальників поцілив каменем у працівника цієї структури.

Зараз в будівлі залишаються близько 10 активістів, які шукають протигази та бронежилети. Зброї тут не знайшли і не застосовували.

 

Схожа ситуація спостерігається і у місьрайонному суді на вулиці Котляревського. Також випалена документація і системні блоки, величезна палаюча у дворі гора паперів, сліди активного штурму будівлі.

 

Вікна розбиті вщент, у віконних проймах – застряглі стільці, якими їх вибивали. Столи в кабінетах перевернуті, шухляди вивернуті. Усе потрощене. На другий поверх піднятись неможливо через потрощене майно. Вхідні двері вибиті

О 3 годині ночі тут працювали три пожежні машини-  у кабінетах задимлено, по щиколотку води. Пожежу згасили. Правоохоронців або ж активістів біля приміщення міськрайонного суду немає.

3-30 – штурму зазнала будівля СБУ. Активіст Тарас повідомляє, що коли кілька сотень тернополян наблизились до будівлі – її одразу через чорний хід почали покидати працівнки, які на той момент знаходились всередині. На перемовини до тернополян вийшов один представник СБУ, який фактично здав будівлю без спротиву, з умовою, аби тут нічого не нищили і не трощили.

3-55 –  біля будівлі СБУ близько 20 активістів, які допалюють документи. Радісними вигуками вітається спалення костюму та форми.

Приміщення виглядає, як після обшуку, але слідів руйнувань немає. Знищена лише лише вхідна табличка із назвою установи.

На вулицях спокійно,є поодинокі групки активістів з 3-5 чоловік у шоломах та масках.

Проїзд через центр міста вільний.

20 хвилин

-1 thoughts on “СБУ, ДАІ, суд здали Тернопіль без бою (фото відео)!

  • 07:40 | 19.02.2014 о 07:40
    Permalink

    Революція жорстока та інколи не логічна, але при цьому така необхідна. Боріться і поборите! Слава Україні!

Коментарі вимкнені.