Деякі маршрутки з Тернополя відмовляються брати бійців з «нульовими білетами»

Усі ми знаємо, що учасники бойових дій, а також родичі загиблих в АТО бійців мають право на безкоштовний проїзд на будь-яку відстань на автоперевезення.
Однак, на центральному вокзалі Рівного касири відмовляються видавати військовим такі білети, мотивуючи це тим що перевізники відмовляються обслуговувати пільгових пасажирів через те, що держава не відшкодовує їм за цю категорію пільговиків. Касир, замість того що видати білет учаснику бойових дій посилає його до водія, який на свій власний розсуд вибирає брати йому бійця чи ні. Як альтернативу пропонують також придбати пільговий білет але як учасника АТО. Тобто, якщо білет з Рівного до Тернополя коштує понад 80 грн, то як учасник бойових дій боєць не сплачує жодної гривні, а як учасник АТО платить понад 60 грн.
Така ж ситуація і у Тернополі з рівенськими перевізниками. Вчора водій (фото маршрутки додаю) відмовився взяти бійця, вказавши що вже немає жодного місця, хоча інших пасажирів пропускав до салону автобуса, а касирка відмовила у видачі білету на цей рейс мотивуючи що на цей рейс уже придбали білети 3 пільговики (хоча на момент відправки в бусі були лише молоді люди-студенти і салон був заповнений менш як на половину).
То хто відповість за “автобусний бєзпрєдєл, адже держава гарантує хлопцям БЕЗКОШТОВНИЙ проїзд???? Чи можливо покарати таких “перевізників” мобілізувавши їхню техніку???? Вони бояться зменшити свої заробітки в той час, як хлопці ризикують своїм життям заради їхніх сімей також.

Наталя Гресько

Коментарі вимкнені.