Дільничні міліції вимагали гроші

Слідчий прокуратури Лановецького району (Тернопільська область) порушив кримінальну справу стосовно дільничного інспектора Лановецького РВ УМВСУ в Тернопільській області за ст. 368 КК України за фактом отримання ним хабара, поєднаного з вимаганням – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Дослідчою перевіркою встановлено, що 20 лютого 2012 року поблизу кінотеатру у райцентрі лейтенант міліції отримав 1000 гривень хабара від місцевої жительки. Гроші правоохоронець вимагав від жінки за непритягнення її сина до кримінальної чи адміністративної відповідальності.

А прокурор Тернопільського району склав адміністративний протокол про корупційне правопорушення стосовно дільничного інспектора СДІМ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області, який 1 лютого 2012 р. одержав від жителя району  неправомірну вигоду у розмірі 600 грн. за сприяння останньому в уникненні  відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень жительці смт.В.Березовиця.

Також прокурор м.Тернополя виявив подібні факти корупції у діях дільничого ТМВ УМВС України в області і склав щодо міліцонера – порушника закону      адміністративний протокол .

Всього, з початку 2012 року правоохоронцями області складено 20 адміністративних протоколів про корупційні правопорушення, органами прокуратури  в області порушено  16 кримінальних справ про злочини, пов‘язані з корупцією.

Коментарі вимкнені.