Діти переселенців отримали у Тернополі подарунки

Понад 500 подарунків було приготовано завдяки спільним зусиллям благодійників та жертводавців Тернопільського благодійного фонду «Карітас». Їх отримали діти з малозабезпечених, багатодітних, кризових сімей, а також діти вимушених переселенців. Святкові подарунки містили смачні солодощі, якісні канцтовари, іграшки тощо.

До акції долучилися другокласники однієї із Тернопільських шкіл, які власноруч спакували 21 пакунок для дітей вимушених переселенців. Також спільно із відділом освіти Тернопільського державного медичного університету ім. Горбачевського та гостями із Польщі було роздано 40 подарунків для потребуючих дітей із Тернопільських шкіл.
Не оминув святий Миколай людей похилого віку Тернополя.

Аналогічний захід провели працівники Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас». Підготовка до улюбленого дитячого свята розпочалась задовго до визначеної дати. Ще у місяці жовтні діти забажали скласти свої побажання та намалювати малюнки Чудотворцю. А починаючи з листопада, перед працівниками фонду стояло найвідповідальніше завдання – знайти втілювачів дитячих мрій, щоб жодний написаний лист не був забутий чи загублений.

Цьогорічна благодійна ініціатива набула небачених масштабів і змогла ощасливити близько 1000 дітей. Більше того, розширилась «географія» акції. Святий Миколай побував не лише в інтернатних закладах Хмельницької області, але й навідався до діток з Тернопільщини. 17 та 18 грудня зі своїми помічниками Чудотворець завітав в гостини до наступних навчальних установ: Городоцький районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів; Гримайлівська санаторна школа-інтернат; Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр; Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Щасливе дитинство» в Полонному; Ізяславська спеціальна школа-інтернат; Ямпільська спеціальна школа-інтернат.

 

Коментарі вимкнені.