У Тернополі хотіли вирубати частину парку і за 200 тисяч гривень облаштувати парковку

Програму підтримки парків міста на 2016-2018 роки затвердили депутати на сесії Тернопільської міської ради, що відбулася цього тижня.

Обсяг фінансування програми, як уже зазначалося раніше, складає 54 мільйони гривень.

Цікаво, що в одному із пунктів програми пропонувалося в парку «Національного Відродження»  збудувати платну автостоянку.

Вартість проекту 210 000 грн.

Проте коли депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Лупак запитав скільки буде знищено газонів та скільки буде вирізано дерев для цієї автостоянки, і де воно буде розміщена доповідач розгубився та конкретики не надав. Також не зміг відповісти і де саме буде облаштована платна парковка.

Після цього депутат від «Самопомочі» Назар Зелінка, повідомив, що на бюджетній комісії директор Об’єднання парків інформував депутатів, що дану стоянку планується облаштувати поряд з місцем під так званий “Еко- готель”.

Нагадаємо, будівництву цього “Еко-готелю”  на території парку завадила громада міста. Відтак, після обговорення пункт щодо будівництва платної автостоянки в парку Національного відродження  депутати виключили із програми. Тим самим зберегли ще одну частинку парку від чергової вирубки.

Коментарі вимкнені.