Для представників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства краю відбувся семінар

Про «Організацію системи розрахунків підприємств водопровідно-каналізаційної галузі Тернопільської області» йшлося під час обласного спеціалізованого семінару, що відбувся 5 березня на базі КП «Тернопільводоканал». Участь у ньому взяли представники 20 підприємств водопровідно-каналізаційного господарства краю.

«Мета нашої зустрічі – обмін досвідом в організації системи розрахунків населення та юридичних осіб за спожиті послуги водопостачання та водовідведення, – зазначив ініціатор семінару, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. – Хоч надворі XXI століття, але у багатьох водоканалах області ведення системи розрахунків й досі здійснюється вручну. Це не тільки величезна затрата часу, а й часто купа помилок, відсутність можливості здійснити оперативну вибірку тощо. Вихід – автоматизація системи розрахунків. Нині такий крок – уже позавчорашній день. А чимало водоканалів краю робитимуть його тільки зараз. Автоматизація системи здійснення розрахунків дозволить , найперше, оперативно та правильно провести нарахування абонентам за надані послуги, нарахування пільг, здійснювати облік поступлення коштів і нарахованих субсидій».

Програму, що здатна автоматично забезпечити облік і нарахування за наданні підприємствами послуги з водопостачання та водовідведення, репрезентував присутнім директор ПП «Укрспецінформ» Михайло Шидлівський. Він зазначив, що «встановлення такої програми – безкоштовне. Підприємство сплачує тільки невелику суму за користування нею та її обслуговування».

Досвідом роботи з населенням поділився і начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал» Руслан Бурмас. Система розрахунків населення на цьому підприємстві автоматизована ще з 1996 року.

-1 thoughts on “Для представників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства краю відбувся семінар

  • 13:12 | 9.08.2014 о 13:12
    Permalink

    “обмін досвідом в організації системи розрахунків населення та юридичних осіб за спожиті послуги водовідведення”. Пане Леоніде, запитайте в пана Кузьми, коли він надасть РОЗРАХУНОК ЕКОНОМІЧНО-ОБГРУНТОВАНИХ ВИТРАТ за послугу водовідведення для споживачів В.Березовиці? Кузьма опирається на ті, які “начеб-то встановлені йому Національною комісією”…..однак, ці ціни йому встановлено для інших підприємств, ЗАДОВГО до того (рік до того!), як Березовицю (за одноосібним рішенням Калинки – БЕЗ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ, БЕЗ ПРОРАХУНКІВ ВИГОДНОСТІ, БЕЗ УЗГОДЖЕНЬ З ДЕПУТАТАМИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!) було підключено до нової КНС.
    На протязі років течуть МІЛЬЙОНИ за “золото”….пану Кузьмі, а він і в вус не дує: НЕ НАДАЄ РОЗРАХУНОК СВОЇХ ВИТРАТ! Антимонопольний чи Департамент економіки ОДА кажуть: Є ПОРУШЕННЯ! Але…на жаль…..віз і нині там.
    Політика влади – ПЕРЕЖИТИ ПЕРІОД, коли бунтують бунтарі…а там- ура.

Коментарі вимкнені.