До Дня Незалежності опубліковано один із сюжетів, що увійдуть до календаря «Люблю, чекаю»

Дружини військових, які з нетерпінням чекають своїх чоловіків вдома, незабаром з’являться на бігбордах та сітілайтах в рамках фотопроекту «Люблю, чекаю».

–         Фотосесія розпочалась. Скоро на бігбордах міста та області, на постерах та календарях. Шукаю того, хто виявить бажання допомогти із розміщенняхма сіті-лайтах, – розповідає волонтерка Ліля Мусіхіна. – Ми любимо. Ми чекаємо. Ми зробимо все, щоб всі відчули нашу любов….За кошти, виручені від продажу календарів “Люблю, чекаю…”, ми одягатимемо та годуватимемо їх – наших героїв. Слава першим героїням нашого проекту! Дякую фотографу Юрі Зелененькому за чудову роботу.

Дізнавшись про таку ініціативу голова Тернопільської ОДА Степан Барна вже запропонував місце для розміщення 30 бігбордів на території області. Фотосесію розпочали із вагітних сестер-близнючок, які одруженні з братами-близнюками – це знамениті Ярослав та Володимир Сімчуки, які воюють на Сході. Унікальні родини практично одночасно чекали народження дітей, тож це не може не захоплювати.

Креативний директор фотостудії «АртЛюкс» Ірина Зелененька зізнається, що зйомка учасниць акції «Люблю, чекаю» надзвичайно відповідальна та емоційна. – З Любою і Надею працювалося дуже приємно і легко, – каже Ірина. – Вони фотографувалися практично перед пологами, але дівчата були неймовірно енергійні і відкриті. Під час фотосесії ми намагалися максимально передати історію кожного учасника, адже це все реальні люди з правдивими історіями, які не залишать нікого байдужим. Зараз готуємося до наступних зйомок, продумуємо сюжети, знайомимося з половинками наших солдат

Коментарі вимкнені.