Подивитися на «свободівський» диво-Тернопіль та привітати Надала з днем народження, приїжджали націоналісти із Європи

На фото – Георг Дімілітоус – перший ліворуч, Єнс Пюзе – другий з правого боку

Першого січня міський голова Тернополя Сергій Надал відзначив свій день народження. Цього ж дня народився Степан Бандера, і цей факт зазвичай не забувають у своїх вітаннях партійні побратими-«свободівці». Але цьогоріч, у святковий день, Надала порівнювали не лише з мужнім героєм, але і з найвідомішими європейськими “правими”.

На своє 38-річчя Сергій Надал приймав у Тернополі делегацію європейських “правих” партій. Вперше у наше місто завітало керівництво націоналістичних партій Європи. Грецьку парламентську партію “Золотий світанок” представляв керівник міжнародного відділу Георг Дімілітоус, а Націонал-демократичну партію Німеччини заступник голови партії – Єнс Пюзе.

За словами гостей, Україна і Тернопіль зокрема, ще не усвідомлюють власну унікальність. Адже на сьогодні Сергій Надал – єдиний мер-націоналіст в Європі. Раніше “праві” приходили до керівництва міст лише у Франції та Бельгії. За словами Єнса Пюзе, тернополяни доводять, що націоналісти – це не лише гасла і демонстрації, а і професійна місцева влада, яка примножує авторитет “правої” політики щоденною діяльністю.

Керівники націоналістичних партій з Німеччини та Греції вирішили особисто познайомитись з Сергієм Надалом, оскільки після останніх виборів до українського парламенту, в їхніх країнах інтерес до діяльності ВО “Свобода” суттєво зріс. Серед європейських “правих” з’явився неприхований інтерес до Тернополя, з якого і розпочались перемоги “Свободи” по всій Україні. Вітаючи іменинника, гості домовились з Сергієм Віталійовичем про інтерв’ю та розгорнуті інформаційні матеріали про Тернопіль у їхніх місцевих газетах.

Юзя Мельник, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.