До тернопільських чиновників Миколай прийде з лозиною. Підсумок дня від Дзвінки Торохтушки

Доброго вечора, файномістяни!
Щось воно грудень не дуже у нас зимовий, бо сніг падає не там, де треба, а на Сході. Але й у нас не тепло. Зима прийшла. І новини у нас прохолодні трохи.
1. Нині ввели в дію графіки відключення електроенергії. Готуймо свічки і лампадки !
2. Мінували нині нашу “Укрпошту”. Або не мінували. Бо дзвінок був з таких, кажуть, країв, що там і самі точно не знають нічого. Але відповідні служби мали нині клопіт. Теперка ось міліція шукає зловмисника.
3.Чижмарь завтра може стати нардепом, а не, як передавалось із вуст в уста: нашим губернатором. Так що інтрига з персоною очільника області зберігається.
4. Так само, як і інтрига з автошляхами, котрі недороблені, бо недофінансовані, а оскільки недофінансовані, то з початком снігопадів можуть перетворитися на скитські кургани, по котрих ми скитатимемося з нашими автами.
5.Наш дорогий мер, наш Колумб землевідкривання і користуванння, найшов ще дві ділянки грунту по вул.15 квітня. Швидше за все, що мова йде про недонищену алею в парку Нацвідродження. Аргумент: там терміново потрібно забезпечити інфраструктуру дороги. Ну як же без неї? Інфраструктура – то наше все!
6.Тернопіль, як справжнє файне місто, зайняв перше місце у списку міст по виконаних роботах в рамках програми “Відкрите місто”. Це приємно.
7 .І ще приємніше, що у нас, просто таки – весільний бум серед вояків АТО. Отак приїжджають, одружуються – і многая літа їм! Тим більш, що якраз вчасно світло почали вимикати. Отже, на вересень-2015 можна сподіватись і на бебі-бум.
8.А дітки в нас народжуються гарні і талановиті. Он скільки малюнків намалювали, оберегів наплели і, навіть, напекли солодощів для бійців! До них то, вже напевно, Миколай прийде з файними подарунками.
9.А от до заступника мера О. Смика теж прийде Миколай. З лозиною…Бо наш свіжоспечений заступник мера, при випічці на цю посаду, явно підгорів трохи. Вирішив він провести 14 грудня у файному місті Ходу Святих Миколаїв і залучити до цього учнів 9-х класів з усіх шкіл. По 50 учнів з кожної школи. Має бути ефектно і всі мають купити і вдягти шапочки, червоні такі, з білим помпончиком.. Традиція!? А чого не мітру, чи тіару? А : пусте! По 50!
Всім доброї ночі і гарного ранку! Все буде добре!

Коментарі вимкнені.