До Тернополя їде поважний гість

Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ їде до Тернополя.

27 листопада він зустрінеться з Головою Тернопільської обласної державної адміністрації Валентином Хоптяном та з власниками та керівникам понад 200 підприємств регіону. В ході засідання розглянуть питання створення нових робочих місць, розвитку малого та середнього підприємництва, створення сприятливих умов для залучення інвестицій, скорочення кількості та повноважень контролюючих органів. Також будуть розглядатись питання захисту економічних інтересів України на зовнішніх ринках та розвитку внутрішнього ринку.

Засідання пройде у приміщенні Тернопільського Національного Економічного Університету (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а).

Після завершення засідання у актовому залі Скориківської школи («Школа майбутнього») пройде круглий стіл, присвячений розвитку підприємств агропромислового комплексу Тернопільської області, а також розвитку соціальної інфраструктури у сільських районах. Участь у цій зустрічі візьмуть понад 30 керівників та власників агропромислових підприємств Тернопільської області. Початок – о 13.00. 

Коментарі вимкнені.