До Тернополя приїдуть австрійські хірурги

До Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 10 вересня завітав професор Віденського медичного університету (Австрія) Гаральд Тойсфельбауер. Спершу гість зустрівся з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою. Потрібно зазначити, що Тернопільський медичний університет і Віденський медичний університет упродовж багатьох років є партнерами в освітянській і медичній галузях.

Під час зустрічі з ректором ТДМУ було домовлено про приїзд команди судинних хірургів з Віденської університетської лікарні до Тернополя з метою виконання високотехнологічних операцій із вживлення судинних протезів при аневризмі аорти. Це дасть можливість фахівцям судинної хірургії нашого краю перейняти практичний досвід від закордонних колег.

Також професор Гаральд Тойсфельбауер і ректор ТДМУ, професор Михайло Корда обговорили перспективи співпраці в напрямку онкогематології. Мова йшла про можливість включення тернополян, хворих на лейкемію, в програми лікування цієї недуги, які сьогодні реалізовуються у Віденській університетській лікарні.

Високоповажний гість з Австрії запросив очільника Тернопільського медуніверситету відвідати вищий навчальний медичний заклад у Відні, аби детальніше узгодити подальші плани співробітництва.

Коментарі вимкнені.