До Зарваниці прямує чисельна група прочан з Хмельниччини

Фото з відкритих джерел.
Фото з відкритих джерел.

Понад сотня прочан з Хмельницького прямує пішою ходою до Марійського духовного центру у Зарваниці. Дорогою до них приєднуються десятки вірян з інших місцевостей. Так, ще одна група приєдналася до них із Камянця-Подільського. На даний час паломники перебувають на ділянці дороги між Сатановим (Хмельниччина) та Гримайловом (Тернопільщина).  Про це повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

«Згідно графіку заплановано декілька зупинок. Першого дня була прочани зупинилися  нічліг у смт Гвардійське (Хмельниччина), другого — у Сатанові. Сьогодні, 13 липня група залишиться у Гримайлові, завтра у Теребовлі. Колона паломників прямує організовано, дотримуючись вказівників складеної карти маршруту. Щоб вирішити різного роду організаційні питання, священники звертаються до людей через гучномовець, — розповів отець Синкел — Камянець-Подільської Єпархії Іван Данкевич».

Серед прочан є особи, які вперше вирушили пішки до Марійського духовного центру. А є й такі, що вже традиційно щороку беруть участь у даному релігійного заходу, зазначає отець Іван Данкевич. Паломники різного віку — від підлітків до пенсіонеру. Варто відзначити, цьогоріч  серед паломників дуже багато молоді. Дорогою прочани моляться, сповідаються, адже головна ціль прощі — духовне очищення.  

Коментарі вимкнені.