Добровольчим батальйонам не дають зброю, бо бояться, що ті підуть на Київ, – Борис Гора

Борис Гора, який повернувся у Тернопіль із зони  АТО, розповідає, що айдарівцям надзвичайно потрібна броньована техніка, рації, адже вони хочуть воювати, йдуть на передову, але не мають чим.

–       Добровольчим батальйонам бояться давати зброю, – каже Борис. – Адже не знають, чи зможуть потім її забрати. Після війни ці хлопці можуть піти на Київ. Натомість багато мобілізованих не хочуть воювати, не мають відповідних навичок, тому від них там користі мало.

За словами чоловіка, дороги на Сході розбиті,тож коли почнуться дощі, доїхати туди буде важче.

–        Потрібне буде везти на Схід дощовики, спальники,які не промокають,теплий одяг. А попереду ще зима. Не можна затягувати процес – потрібно закінчувати цю війну якнайшвидше. Чим довше це триває, тим більше людей гине. Здається, що керівництву армії до цього байдуже. Добровольці хочуть воювати, та не мають чим.

-1 thoughts on “Добровольчим батальйонам не дають зброю, бо бояться, що ті підуть на Київ, – Борис Гора

  • 13:14 | 27.08.2014 о 13:14
    Permalink

    Так, вони там в адміністрації бояться, що хлопці розвернуться на Київ. Тому і хочуть максимально ослабити їх. Але не тілкі цього. У командирів бальонів швидко зростає популярніть в народі. Вони можуть скласти велику конкуренцію на будьяких виборах, якщо згодом створять свої партії.

Коментарі вимкнені.