Донецька суддя Надія Сташків порадила обманутим тернополянам не боротись за свої права

Сьогодні, 15 грудня, обмануті пайовики Щепановського принесли під приміщення суду труну,  яка символізує похоронені надії на справедливість і законні рішення. У  2005 році будівельник зібрав гроші і пообіцяв звести багатоквартирний будинок. Натомість спромігся лише на фундамент і кусок стіни. На той час це були немалі гроші і багато пайовиків внесли усю суму. Згідно кошторису 2005 року, вартість будівництва складала 22 мільйони гривень. Пайовики вже внесли 17 мільйонів з загальної суми.

Після Щепановського естафету довгобуду перейняв пан Стоцький. Його фірма “Будова-Захід”, зареєстрована в Львівській області, нічого путнього не зробила, як і попередник. Людям продовжували морочити голову. Численні поїздки на офіс фірми у Бродівський район завершились нічим. Там нігого не можливо застати.

І ось нещодавно суддя Сташків виносить рішення по спірному питанню. Рішення абсолютно не на користь пайовиків. За словами представника пайовиків Раїси Бойцун, сама суддя порадила їм дати собі спокій і відмовитись від продовження боротися за свої права. Правда вона не пояснила, куди поділись вкладених 17 мільйонів…

Тому і вирішили люди з об’єднання “Біла акація” принести свої похоронені надії до приміщення суду, голова якого просив людей розійтися і не псувати їм свята, а сама Сташків навіть не вийшла зі свого затишного кабінету…

Пайовики кажуть, що продовжать відстоювати свої права і добиватися справедливості далі.

Нагадаємо, ще нещодавно Надія Сташків була суддею Харцизького міського суду Донецької області. У лютому цього року була переведена Президентом до Файного міста.

За інф. TeNews

Коментарі вимкнені.