У Тернополі хочуть запровадити іменні стипендії для школярів

Іменні стипендії для учнів загальноосвітніх шкіл пропонує запровадити депутат міської ради від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка», голова комісії з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Володимир Місько.
За його словами, тих учнів, які є призерами всеукраїнських та міжнародних олімпіад, перемагають у спортивних змаганнях, мистецьких конкурсах чи беруть активну участь у шкільному самоврядуванні, потрібно відзначати та заохочувати до подальших звершень.
«Буде добре, щоб учні, які мають високі досягнення у галузі фізики, отримували стипендію імені Івана Пулюя, у галузі музики – імені Соломії Крушельницької. Принципово, щоб стипендії було названо на честь відомих постатей родом із Тернопільщини. Я переконаний: запровадження учнівських стипендій стане поштовхом для активізації навчального процесу, розвитку культури та спорту у нашому місті», – розповів Володимир Місько.
Він зазначив, що профільна депутатська комісія Тернопільської міської ради доручила управлінню світи і науки розробити проект Положення про учнівські стипендії.

Коментарі вимкнені.