Допоки у слідства не з’являться прізвища офіційних підозрюваних замовників, я вважатиму підозрюваним саме міського голову, – Ігор Турський

Екс-депутат міської радим Ігор Турський зреагував на  реакцію міського голови Сергія Надала на підозри в його причетності до замовлення нападу на нього. 

Нагадаємо, 22 лютого ц.р. посеред білого дня в центрі міста Ігорю Турському всадили ножа в ногу. Чоловік навіть не встиг розгледіти нападника, адже той підбіг ззаду, наніс рану, глибиною майже в одинадцять сантиметрів, та швидко втік із місця події разом з двома спільниками.

1. Міського голову не турбують обставини зухвалого злочину в центрі міста, яке він очолює. Міського голову мало турбує, що нападника-найманця зі сходу суддя випускає під заставу 60 тис. грн. вільно гуляти у тому числі вулицями Тернополя. Очільника міста турбує лише підозра у його причетності.

2. Міський голова намагається відвести увагу від резонансного злочину звинуваченнями про «початок своєї виборчої кампаній з гучних фейкових скандалів». Не дуже зрозуміло, чому міського голову турбує чи беру участь я в найближчих президентських виборах (через кілька місяців), парламентських (через рік) чи місцевих (через два роки). Але у зв’язку з цим, хочу роз’яснити міському голові, що підрізати й замовляти підрізи людей не можна незалежно від політики, виборів та інших обставин.

3. Я продовжую наголошувати, що не мав жодних конфліктів окрім як з міською владою на чолі з Сергієм Надалом, який особисто організовував та координував недопуск мене в сесійну залу як депутата міськради, а згодом організував сфальшування так званої «народної ініціативи» з відкликання з депутатів, які не піддавались його тиску та маніпуляціям.

4. У справі нападу на мене достатньо інформації для того, щоб проводити слідчі дії по встановленню замовників. Маю обґрунтовані підозри вважати, що лише впливова особа (особи) здатні здійснювати настільки усесторонній вплив на правоохоронну та судову систему міста, у результаті якого нападники на волі, слідчі дії саботуються, а офіційні версії щодо замовників відсутні. Допоки у слідства не з’являться прізвища офіційних підозрюваних замовників, я вважатиму підозрюваним саме міського голову та людей з його оточення.

5. Про те, що я не виключаю і підозрюю в замовленні нападу на мене міського Сергія Надала, я зазначив у своїх показах відразу після вчинення злочину. До цих пір міський голова навіть не був допитаний. А слідство було «призупинене».

6. Також вчора я подав клопотання в прокуратуру щодо негайної апеляції на ганебне рішення судді щодо можливості злочинця-нападника, який не дає жодних свідчень (!) вільно гуляти у тому числі вулицями Тернополя. Перебуваючи під вартою, гадаю, злочинець не лише не становитиме небезпеку для громадян, але й не матиме змоги контактувати з замовниками та добре подумає чи варто прикривати тих, хто його найняв.

Коментарі вимкнені.