Дорожники Тернопільщини – кращі в Україні!

За результатами 2014 року  Тернопільська область займає перше місце в Україні за обсягами виконання повного комплексу  ремонту дорожнього покриття. В 2014 р. Службою автомобільних доріг у Тернопільській області забезпечено проведення  суцільного  ремонту 46 км доріг державного значення. Для порівняння найближчі в таблиці аналізу  Київська та Одеські області  які повністю  відремонтували лише 22 та 19 км відповідно. Крім цього потрібно додати те, що дорожники Тернопільщини, незважаючи на відсутність належного фінансування з Державного бюджету, є одними серед тих в Україні  кому вдалося повністю заготовити піщану (42 тис. тон.) та солеву (5,5 тис. тон) суміші для зимового утримання автомобільних доріг. Варто відмітити і те, що Тернопільська область це єдиний регіон в Україні,  який немає заборгованості із виплати заробітної плати по дорожній галузі.

Варто додати, що керівництву Служби автомобільних доріг у Тернопільській області на кінець року таки вдалося погасити майже 30-ти мільйонні борги перед «Тернопільським автодором». Саме цей факт цього року спричинив неодноразові акції протесту дорожників, які в основному підігрівалися політиками різного рівня. Також станом на 27 грудня обласному керівнику САД області Богдану Юлику вдалося відновити п’ятиденний робочий день, замість трьохденного.

«Станом на 29.12.2014 р. заборгованість по заробітній платі в дорожній галузі Тернопільщини  –  відсутня, борги перед державним підприємством  за виконані  роботи обсягом 27 млн. грн.  погашені, відновлено повний робочий тиждень для підприємств дорожньої сфери, – прокоментував ситуацію Богдан Юлик. – Викликає гордість і те що Тернопільська область це єдиний регіон в Україні,  який немає заборгованості із виплати заробітної плати дорожникам.»

 

 

 

Коментарі вимкнені.