Драйвова атмосфера та незабутні враження від «Факторіал» та «Без Not» у Заліщиках (фото)

Десятого березня у Заліщиках відбувся концерт бучацьких гуртів, організований ініціативною молоддю «Півострова змін». Бажаючих відвідати концерт виявилося чимало, адже виступали вже відомі у містечку гурти «Факторіал» та «Без Not», які зуміли «запалити» публіку та створити драйвову атмосферу.

Присутня на концерті Іра Гірник розповідає, що до цього подібні концерти у їхньому місті не відбувалися.
«Першою виступала група«Факторіал» з Бучача. Вони співали українські пісні, зал прийняв їх тепло. Білокінський Роман, який розпочинав концерт, сказав, – : “вам потрібно віддатися цій групі”, і це було саме так. Тому що, співаючи свої пісні, група запалювала зал, і, не знаючи слів пісні, хотілось підспівувати їм, – розповідає дівчина, – Після короткої перерви виступала друга група «Без Not», яка переспівувала різні пісні. Зал підтримував групу своїми гучними оплесками. Я впевнена, що в кожного з присутніх на концерті залишились незабутні враження, які неможливо передати словами. Потрібно було бути там, щоб пережити все те, що нам довелось відчути.

Концерт тривав довго, більше двох годин, однак вони пролетіли дуже швидко. Маю надію, що після цього такі зустрічі відбуватимуться часто»!

Коментарі вимкнені.