Сесія обласної ради розпочалась з пікетування

Сьогодні під стінами Тернопільської облради, напередодні сесії, зібрались працівники обласної комунальної аптеки № 126. Так вони намагаються захистити  свого керівника та свій заклад.

Найбільше тривожить колектив аптеки та юриста, який їх представляє те, що заклад приєднають до ТОВТАО (Тернопільське обласне виробничо-торгове аптечне об’єднання) і ця організація «переїде» на їх територію, а будинок по вулиці Бродівській 6 (де на разі розміщене ТОВТАО) стане доступним для оренди чи продажу.

Зараз працівники аптеки чекають на голову постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства і дитинства Леоніда  Ковальчука.

Нагадаємо, заклад і його завідувач зіткнулися із «амбіціями» певних представників влади. Різними способами вони намагаються реалізувати свої плани на нерухомість та землю, яка рахується за аптечною сферою.

Так за словами юриста «Західної медико-правничої агенції» Тетяни Іванівни Панішко, цього літа перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський звернувся до комунальних аптек з листами, у яких вимагалося подати новий статут діяльності закладу. На цю процедуру їм давалося три дні(!!!), тобто без жодного зразка і, власне, пояснень того, що саме не влаштовує керівництво у попередніх статутах, керівники аптек просто мали зробити новий документ. Цілком зрозуміло, що не маючи на що опиратися, керівники би не розробили за такий короткий час «еталонний» статут.

Завідувач аптекою № 126 повідомив, що направив лист до пана Тарашевського із проханням роз’яснити причини вимоги змінити статут (який затверджений у 2008 році) і подати взірець. На цей лист відповіді не поступило.

–   Ви зрозумійте, ми щороку проходимо перевірки і отримуємо ліцензії. Перше що подається до відповідних комісій – це статут. З 2008 року, часу останнього затвердження статуту, і до сьогодні до нас і про нас не поступило жодної скарги, жодна людина не звернулася із невдоволенням щодо нашої роботи, то чим поганий наш статут? – запитує завідувач аптекою № 126 Братунь Прокіп Васильович.

Найбільш неадекватна ситуація складається саме зараз, коли «на носі» сесія обласної ради. Прокіп Васильович на своє ім’я отримав акт з приводу того, що не подав статуту і роз’яснень. Та стривайте! А лист щодо взірця і причин зміни статуту, то вам не роз’яснення? Самі працівники аптеки говорять, що ця догана стане першим приводом до звільнення, яке може визнати сесія облради, – пише Сорока.

 

 

 

Коментарі вимкнені.