Два дні у Тернополі воювала мафія зі всієї України

На цих вихідних до Тернополя приїхали мафіозі з всієї України, які намагалися «воювати» тут з мирними жителями. Місце зустрічі у невеликому місті вибрали не випадково, адже приїхали вони на запрошення тернопільського мафіозного клубу «Alames», щоб відсвяткувати перший рік його діяльності. Кількість запрошених – 40 учасників з Києва, Івано-Франківська, Львова, Хмельницького та Тернополя.

Два дні учасники змагалися за звання кращого гравця, перевіряли вміння один одного та знаходили нових друзів. «Цей  чемпіонат – вищий пілотаж, – ділиться враженнями Назар Дзюбак з Івано-Франківська. – Адже «Мафія» – це гра позитиву та емоцій, тому й  цікаво грати з новими людьми, перевіряти вміння тернополян».

За підсумками ігор приводів радіти є одразу два: перше, що у трійку найкращих увійшли дві представниці прекрасної половини людства, інша – 2-ге місце виборола учасниця з Тернополя (на першому і третьому розташувалися Львів та Івано-Франківськ відповідно). Цим можна підтвердити, що за рівнем гри тернопільські мафіозі вже наздоганяють  аналогічні клуби у інших містах, які діють значно довше. Зокрема й сам організатор чемпіонату Тарас Козич є фіналістом цьогорічного Світового чемпіонату гри «Мафія», зайнявши 7 місце зі 120 учасників.

Він розповідає, що клуб «Мафія» заснований рік тому, коли було декілька людей з бажанням грати, проте не було приміщення. «Та й на початку діяльності заледве збиралося десять учасників, – каже Тарас Козич, –  а уже за цей рік діяльності кількість учасників збільшилася у рази. Сьогодні є багато охочих грати, проте є проблема із приміщенням для ігор. Та й уже діють осередки «Мафії» у ВНЗ. Тому кількість прихильників цієї гри лише зросте».

Гості з інших міст були задоволені проведенням чемпіонату. Вони запевняють, що на усі наступні ігри будуть із задоволенням приїжджати.  «Мафія» – це гра, яка завжди цікава та об’єднує людей, – розповідає Олег Турчин з Івано-Франківська, – Тому на день народження бажаю клубу «Alames» процвітання та подальшого розвитку».

Мар’яна Зварич, Погляд

Коментарі вимкнені.