Два тернопільських футбольних клуби розпочали гонку за путівкою до Першої ліги

 

Із погоднім потеплінням до Тернополя прийшла ще одна весна – футбольна. Сьогодні, 13 квітня, обидва тернопільські клуби зіграють перші офіційні поєдинки поточного року.

ФК «Тернопіль», о 15.00, спробує порадувати нас з Вами у рідному місті, зустрівшись із хлопцями зі Стрия.

Доволі складно оцінювати перспективи команд після зимових зборів. Тернопільський клуб зробивши ставку на молодь, як для дебютанта змагань, впевнено пройшов перший етап. ’’Cкала’’ являється більш досвіченою командою, виступає періодично у другій лізі, тому реально може позмагатися за друге місце.

А ось “Нива” вже у смт. Овідіополь Одеської області, що на східному березі Дністровського лиману. Вони, теж о 15.00, зустрінуться з “Реал Фарм” (Южне).

Тернополяни в зимову перерву підсилились відомими гравцями, які виступали в командах прем’єр-ліги та першої ліги. Фахівці стверджують, що склад ”Ниви”, найсильніший з усіх учасників нинішньої другої ліги. Будемо сподіватись лише на перемогу, так як «фармацевти» минулої суботи вже зіграли свій перший матч у групі №1 із черкаським «Славутичем» (рахунок матчу 1:1) та мали всі шанси програти.

Хочеться нагадати читачам «Погляду», що формат виступів у Другій лізі дещо змінено. Якщо на першому етапі групи називались А та Б, на другому, після поділу команд, група А ділиться на групи 1 та 3, відповідно група Б на: 2 та 4. Команди із груп 1 та 3 боротимуться за вихід до Першої ліги, а з груп 2 та 4 – за виживання.

Юрій Романович, Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.