Хороший сніг у поміч – тернопільські сноубордисти вибороли 50 медалей

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Екстрім» управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради квітневими стартами завершили зимовий сезон перемогою на всіх етапах Кубка та юніорському і юнацькому Чемпіонатах України з сноубордингу.

Здобуток тернополян – 50 нагород!

Ця беззаперечна перевага тернополян над іншими п’ятнадцятьма спортивними школами України давалась нашим юним сноубордистам нелегко: не обійшлось без переломів рук у наймолодших (Юля Подвірна та Ліна Загайкевич), забій грудної клітки Тані Дуди, несподіване падіння Тані Копчак – учасниці Європейського Олімпійського фестивалю в Румунії з травмою коліна на міжнародному ФІС-старті.

П’ятьох наших сноубордисток під час падінь на трасі після стартів звозили рятівники на ношах «ак’я» в травмпункти – такою ціною окремі тернополяни долали нелегкі гірські схили.

Віта Марія Ханас (школа 19):

– « Завершувались змагання у Кострино на Закарпатті. Я успішно подолала складну трасу (правда, в призи не попала), спускаючись на фініш на крутому схилі налітає на мене київський сноубордист , ледве не відрізав мені кантом сноуборда праву руку і погнав вниз … Не один день довелось лікувати травмовану руку …»

Десятирічна сноубордистка Таня Ярош (школа-23) – двічі призерка чемпіонату України серед молодших дівчат:

– «Готуючись до заключного старту дуже спішила, не замітила і наїхала на польського сноубордиста, що невдало впав і лежав на схилі… в результаті –у мене струс мозку, а йому хоч би що. Хіба це справедливо ?»

За підсумками сезону 2013 року десять наших юних сноубордистів – у складі національної збірної команди України.

Найбільше нагород здобули Таня Тарнавська та Наталя Смик (школа-20), Ніна Ящук (школа 22), Настя Романів (школа-11). Призові місця на окремих етапах Кубка України здобували Тарас Дідик (школа-23), Оксана Мерц (школа 23 – Київський університет фізичного виховання), Марта Синоруб (Класична гімназія).

До перемог вихованців вели тренери-викладачі вищої та першої категорії, майстри спорту Світлана Тимош, Галина Гречин та Андрій Бігуняк (доречі, самі встигали здобути медалі Всеукраїнських змагань), а також Тетяна Романишин, Наталя Пазунка та Ірина Паренна.

Всю зиму функціонувала гірськолижна траса з підйомником, яку обслуговували та постійно ремонтували фахівці: Мирослав Паренний, Сергій Кундас, Олег Мазепа та Віталій Гармасій.

Коментарі вимкнені.