Двокілометровий змаг поєднав учнів двадцяти шкіл Тернополя

Цієї п’ятниці, 6 квітня, у центрі міста, тернопільські школярі змагалися на швидкість, кмітливість та креативність у квесті «Гонка за лідером. Продовження». Учнівський парламент «Наснага» та інформаційно-методичний центр освіти таким чином вирішили об’єднати спільною метою учнів різних тернопільських шкіл.

До участі в грі зареєструвалося понад два десятка шкіл Тернополя – по два учні від кожної школи. З них формувалися команди – по чотири людини. За певний проміжок часу команди повинні були виконати 14 завдань, здобуваючи при цьому бали за швидкість, та втрачаючи бали за неправильно виконані завдання квесту.

–       Кожна команда мала свій маршрут. Стартували з інтервалом у п’ять хвилин кожна, – розповів «Погляду» Кирик Василь, голова туристично-спортивної комісії учнівського парламенту «Наснага» м. Тернополя, учень ТЗОШ №19. – Насправді ми планували, що учасники будуть бігати близько двох годин. А вони ж справилися набагато швидше.

Найважчою, на думку організаторів, мала би стати «точка» біля народного дому «Перемога». Адже там учасники мали виконати доволі складне завдання – утворити квадрат з чотирьох людей, торкаючись землі при цьому лише руками.

–       Яким же було наше здивування, коли всі команди таки виконали цю задачку, – продовжує Василь Кирик. – Щоправда, всі по своєму. Вони й присідали, і на сходи сідали… А от логічне завдання про Кандідо Джакузі не відгадав ніхто. Звучало воно так: «Назвіть вченого, котрий часто відвідував термальні озера і любив мильні бульбашки»…

Також серед «точок» міжшкільного квесту «Гонка за лідером. Продовження», від учнівського парламенту «Наснага», були завдання, де треба було відгадати вченого, котрий вигадав гумку. Або здогадатися, куди потрапляють нечемні діти лимонів (у лимонад – прим.ред.).

Завдання школярі виконували біля народного дому «Перемога», кафе «Анастасія», острівця «Чайка», готелю «Тернопіль».

Два кілометри – це загальна протяжність маршруту, який долали учасники, кажуть організатори, що перевіряли цю цифру на Яндекс-мапі.

Перемогу здобула команда з хлопців школи №5 та №28. Вони отримали пам’ятні грамоти, спеціальний кубок та торт від організаторів.

Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.