Екс-мер Тернополя пропонує нестандартне вирішення проблем Євромайдану

Роман Заставний

Екс-мер Тернополя Роман Заставний уже тиждень стоїть у Києві на Євромайдані. Через наше видання він звертається до тернополян з проханням вийти на майдан.

«Я відчуваю, що на сьогоднішній день Україна має шанс, як ніколи, забрати цю злочинну владу. Це по сутті найбільша проблема, яка є на сьогоднішній день. Але є ще інша проблема – це лінь людей. Вона перетворює майдан у диванний. Люди відчувають, що вони не згідні із діями влади, не хочуть коритися, але не чинять ніяких дій», –  каже Роман Заставний.

Екс-мер просить тернополян вийти у центр Файного міста та продементструвати свою позицію.

«Зараз настав такий момент, коли потрібно вчинити дію  – вийти на майдан. Можливо, день-два простояти та продемонструвати свою позицію по відношенню до влади. Якщо ми це зробимо, якщо на майдан у Києві, в першу чергу, вийдуть сотні тисяч людей  та в обласних центрах – десятки тисяч, то ця влада буде усунута. Це моя активна позиція.»

За словами Романа Заставного також потрібно бойкотувати товари загарбників.

«Всі товари, які потрапили з Росії ми повинні байкотувати. Це буде гідна відповідь».

Пропонує  і пан Роман нестандарте вирішення даної проблеми – звернутись до олігархів за підтримкою.

« Як варіант, ми розуміємо, для того, щоб мирним шляхом захопити владу і забрати її в режиму Януковича, потрібна підтримка олігархів. Як це не популярно, але це потрібно. Можливо нам потрібно звернутись до нашого земляка – Дмитра Фірташа.  Настав час, коли від їхньої позиції залежатиме їхнє майбутнє і майбутнє всієї України – зайняти правильну позицію і відмовитись від підтримки діючої влади, режиму і підтримати український народ».

Коментарі вимкнені.