Фонтану на Східному у Тернополі придумують назву

Комунальне підприємство «Тернопільводоканал» спільно з Тернопільською міською радою звертається до тернополян з проханням придумати назви фонтанів.

«Тернопіль здавна вважається містом фонтанів. Змінювались часи, здійснювалась реконструкція водограїв і з оновленим виглядом вони отримували нові імена, – зазначає директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма. – Так, фонтан у парку імені Тараса Шевченка називається тепер «Життя», а той, що на Театральному майдані, – «Квітка терену». Без імен поки що зостаються тільки реконструйовані торік фонтани у парку «Топільче» та на бульварі Данила Галицького. Ми вирішили виправити цю несправедливість та звертаємось до тернополян з проханням вигадати цим водограям нові назви».

Вигадуючи, зауважує очільник КП «Тернопільводоканалу», слід врахувати не тільки зовнішній вигляд водограїв, а й місце їх розташування та історію. Варіанти імен прийматимуться до 3 липня. Підбиття підсумків планують провести 5 липня – на 66-ту річницю від дня заснування колись контори «Водоканал», а нині КП «Тернопільводоканал».

Назви для фонтанів слід надсилати на електронну скриньку підприємства info@vodokanal.te.ua з позначкою «Ім’я для фонтану».

Коментарі вимкнені.