Формулу успіху Івано-Франківська розкажуть у Тернополі

У суботу в молодіжному центрі Тернополя (вул. Й. Сліпого, 3) відбудеться зустріч із предствниками платформи “Тепле Місто”, яка  вже третій рік об’єднує зусилля громади, бізнесу та адміністрації для проектів розвитку Івано-Франківська.

За цей час вдалось створити громадський ресторан Urban Space 100, візуальний стиль міста, першу в Україні франшизу соціального підприємства, онлайн-радіо, мережу соціально відповідальних бізнес-партнерів та більше сотні проектів за шістьма тематичними програмами. Про джерела забезпечення, проектний менеджмент, філософію організації та все, що зазвичай “за кадром” у “Теплому Місті” не пропустіть послухати у Тернополі з 15:00 до 18:00 год. 8 липня.

-1 thoughts on “Формулу успіху Івано-Франківська розкажуть у Тернополі

  • 18:17 | 3.07.2017 о 18:17
    Permalink

    Це схвально у нашій країні-але на сьогодні в цивілізованих країнах-це є пожежним,легкозаймистим,швидкоруйнующим,небезпечним методом.Наприклад Великобританія,там загинуло сотні людей за лічені хвилини…Так що пора задуматись,перш чим ставити утеплюваючий матеріал,пінопласт,його необхідно обробляти противопожежною рідиною,аж тоді хвалитись.

Коментарі вимкнені.