Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області “переїхало”

У головному управлінні Держпродспоживслужби в Тернопільській області повідомили про зміну адреси.

1 грудня 2017 р. відбулася зміна фактичної адреси Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області. Відтепер адміністративний корпус розташований за адресою: м.Тернопіль, вул. Микулинецька, 20.

Телефон гарячої лінії, а також приймальня начальника ГУ Держпродспоживслужби:  52-10-10.

Відділ реєстрації сільськогосподарської техніки працює у м. Тернопіль по вул. Микулинецька, 20 , тел. для довідок 52-10-52.

Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини є за адресою: м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 24, тел. 52-10-38.

Управління фітосанітарної безпеки — за адресою м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 24, тел. 52-10-38.

Управління захисту споживачів та Сектор контролю за цінами за адресою: м. Тернопіль, бул. Шевченка, 11 тел. (0352) 52-83-71.

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства — у м. Тернопіль, вул. Текстильна, 6, тел.  52-13-26.

Управління Держпродспоживслужби у місті Тернополі: вул. Текстильна, 6, тел. 52-01-45.

 

-1 thoughts on “Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області “переїхало”

  • 13:20 | 3.12.2017 о 13:20
    Permalink

    Курва, то це все треба ЗАФІКСУВАТИ: і номери телефонів, і адресу з індексами. Що, Штефани, робить твоя фірма під назвою ТОДА ?? Не має права миш в далекому покинутому сараї ТИХЕНЬКО пернути, щоб було “бєзвозмєздно”, щоб ВЛАДА ( чинна) не знала !!! Всякі там реліґії, ОТГ реєструєте :маєте і про це знати. І не тільки знати, а мати повну картину – хто, коли і куди дише. Інакше нєхуй перереєстровувати. Зробіть мені поблажку – заставте всі радіочастоти в нашому регіоні (південь та північ Тернопільщини) чути тернопільське радіо !! На другий рік – ТВ-4 та “іже з ними”, з тернопільських – на супутник викиньте ! А що, маєте право !. Треба Вам петицій – СКІЛЬКИ ?? Народ хоче чути “живе” славо, спершу – своїх. А нє, то поскидаю в став, разом з Овчаруком, що, блядіна, “закрив” Громадську приймальню”. Від кого ?? Від мене ?? Дебіл !!!

Коментарі вимкнені.