Громади будуть лопати, як мильні бульбашки, – тернопільський депутат Петро Ландяк

Коротко. Прошу зауважити і зафіксувати мій прогноз, а в ньому я не хочу сумніватись: штучно і поспіхом об’єднані громади, в яких буде більше 2-3 сіл будуть лопати як мильні бульбашки!!! Це буде скоро (найпізніше після зміни влади) тому, що такі об’єднання є неприродними, засади їх створення є нелогічними, а стимулююче державою фінансування для створення громад – є штучним! Ми в черговий раз ламаємо дрова! Тратимо на це час і кошти, яких і так не вистачає! Не туди направляємо дії представників місцевої влади!

Шкода!!! Я про це ще минулого року неодноразово і аргументовано написав декілька статей в обласних газетах, а також і у фейсбуці. Інформумав керівників влади області, але на жаль…
Знаю, що є села , які одноосібно в даний час виживати не можуть . Як економіст, я розумію потребу ефективно розпорядитись коштами громади, а для цього необхідно оцінювати завантаження роботою голови сільської ради, секретаря, бухгалтера та інших осіб і порівнювати такі витрати з реально заробленими коштами громади. Це так!

Однак не буде фунціонувати так звана ” громада” у форматі трьох і більше сіл, не говорячи про 10 і більше! Це вже не громада!!!Це не природньо, там демократією і широкими повноваженнями навіть не буде пахнути!!! Під видом децентралізації іде скрита централізація!!!
Прошу дати відповідь :Для чого об’єднаним “громадам”, (я радше їх називаю зменшеними районами) мати підрозділи казначейства, освіти, охорони здоров’я, пожежної???
Для чого такі вимоги , щодо об’єднаних громад в законодавстві? Для чого розробили такі критерії???

В сьогоднішній ситуації зупинити ламання дров в цьому процесі можуть лише люди!!!

-1 thoughts on “Громади будуть лопати, як мильні бульбашки, – тернопільський депутат Петро Ландяк

  • 16:53 | 19.07.2016 о 16:53
    Permalink

    Надал і К^ їздять по селах навколо Тернополя і агітують на зборах приєднуватись до міської громади, бо на сільських жителів держава виділяє більше коштів. А потім хоч трава не рости…

Коментарі вимкнені.