Гурт з Тернополя Tik Tu написав музичний супровід до українського мультсеріалу

Один з найцікавіших культурних проектів в сучасній історії України отримав музичний супровід від одного з найсамобутніших вітчизняних гуртів.

Днями в інтернеті відбулася прем’єра першої серії історично-пізнавального мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна», створеного на основі однойменної книжки.

Однією з численних цікавинок цього культурного проекту є участь у ньому тернопільського інді-тріо Tik Tu у якості творців музичного супроводу.

«Green Penguin (українська креативна агенція. – Прим. ред. ) знайшли нас в неті і запропонували озвучити “Книгу-мандрівку”. У той же вечір ми оперативно зідзвонились і продивились план робіт, а наступного ранку почали писати музику.
Нам дали повну свободу у діях (лише з деякими побажаннями, яких вимагав відеоряд ), тому процес озвучки був усім в кайф», – прокоментував для MusicInUA створення саундтреку для мультсеріалу барабанщик Tik Tu Лесик Драчук.

Прем’єра першої серії анімаційного проекту «Книга-мандрівка. Україна» відбулася позавчора, 19 листопада, на офіційному Ютюб-каналі мультсеріалу. У ній мова йде про видатного вченого з Харкова Юрія Кнорозова, який розшифрував писемність вже неіснуючого народу південної Америки – майя.

Наразі творці мультсеріалу анонсували п’ять серій.

«Героями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці, об’єкти та події – на жаль, не завжди добре знані на батьківщині. Події перших п’яти серій будуть розгортатися у Харкові та Римі, в Одесі та Гватемалі, на Полтавщині та Ньюйоркщині!», – зазначено в описі до анімаційного проекту.

Стосовно книги, яка покладена в основу мультсеріалу, то вона побачила світ у 2017 році у видавництві «Книголав».

«”Книга-мандрівка. Україна” – це 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Ми відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Ця книга створена з відкриттів, і ми сподіваємося, що з нею ви зможете поглянути на Україну по-новому. Це видання – не лише для дорослих, але й для родинного читання з дітьми, для українців і усіх, хто хоче дізнатися більше про нашу країну», – йдеться в анотації до книги.

До речі, варто відзначити художнє оформлення видання, яке посіло друге місце конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2018», який проводився на VIII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Придбати «Книгу-мандрівку. Україна» можна, наприклад, за цим посиланням.

Щодо творчих успіхів Tik Tu, то нещодавно гурт презентував новий англомовний сингл «Tommy», який став першою ластівкою з майбутнього, другого за рахунком альбому тернополян. Його вихід очікується у лютому 2019 року.

Джерело: musicinua.com

Коментарі вимкнені.