Галицький камерний оркестр та маестро Бабич подарують Тернополю музику, спогади та любов

У неділю, 29 квітня, за підтримки міського голови Сергія Надала, колектив Муніципального Галицького камерного оркестру репрезентуватиме концертну програму «Тернопіль – спогад та любов», присвячену 75-річчю з дня народження та 50-річчю творчої діяльності Народного артиста України, лауреата Державної премії України, професора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Ростислава Бабича (м.Київ).

Саме в Тернополі, у музичному училищі імені Соломії Крушельницької, маестро Бабич розпочинав свою мистецьку кар’єру, заснував перший симфонічний оркестр. І тому через півстоліття композитор вирішив приїхати у місто своєї юності, аби разом із давніми друзями, з якими його поєднує плідна творча співпраця – Муніципальним Галицьким камерним оркестром, – створити унікальну музичну імпрезу.

На концерті «Тернопіль – спогад та любов» слухачі матимуть можливість почути не лише авторські твори Ростислава Бабича, а й музику відомих українських та європейських композиторів в аранжуванні маестро.

Ростислав Бабич – метр української естрадно-симфонічної музики. В 2007 році Міжнародний Біографічний Центр у Кембриджі присвоїв йому як диригенту і композитору титул «Один зі 100 кращих музикантів світу». А для пересічного слухача композитор запам’ятався такими популярними піснями як «Паморозь», «Білі мости», «Люблю тебе», «Хлопці кучеряві», які виконувало чимало українських естрадних виконавців.

Отже, художній керівник Муніципального Галицького камерного оркестру Заслужений артист України Василь Феленчак та Народний артист України Ростислав Бабич запрошують тернополян та гостей міста на ювілейну імпрезу «Тернопіль – спогад та любов», яка відбудеться 29 квітня в концертній залі обласної філармонії. Початок о 17 годині.

Квитки можна придбати в касі філармонії, телефон 25-07-48. Довідки за телефонами: 42-45-13, 066-114-86-34, 098-409-87-72.

Коментарі вимкнені.