Гігантська писанка з Тернополя окремим авто поїде красуватися до Києва

24 серпня у Києві відбудеться Всеукраїнський «Парад писанок». Триметрові пластикові яйця в супроводі офіційних делегацій обласних центрів України їхатимуть столицею на возах.

Як повідомив «Погляду» начальник міського управління культури і мистецтв Олександр Смик, до 20 серпня тернопільська триметрова писанка повинна бути у Києві. Там до 24 серпня вона зберігатиметься на загальних складах. А в День Незалежності представляти її до столиці поїде директор ПК «Березіль» Олег Слободянюк, художник Петро Рак, а також колектив «Великодні зернятка», котрий і концерт покаже, і в конкурсі вишиванок прийматиме участь.

–       На скільки мені відомо, то представлятимуть свої писанки близько 14 областей, – каже Олександр Смик. – На даний час ми шукаємо машину, котрою повеземо «красуню». Зараз готуються спеціальні корпуса для неї. А потім, швидше за все, скористаємося транспортером для перевозки автомобілів.

До речі, попередня програма Всеукраїнського «Параду вишиванок» 24 серпня виглядає так:

  • Із 11.00 до 12.00 збір та реєстрація міст-учасників на Європейській площі.
  • 12.15 почнеться святкова хода делегацій. Пройде за маршрутом Європейська площа – м. Арсенальна – Співоче поле (3км).
  • По закінченню ходи відбудуться традиційні конкурси молодих виконавців і визначення найкращої чоловічої, жіночої та дитячої вишиванки.
  • Також на виставковій площі Співочого поля відбудеться розміщення диво-писанок та визначення найкращого міста-учасника параду.

Люба Вовк, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.