Ходити по Тернополю – небезпечно

Якщо ви хочете залишитися цілими – не ходіть близько до будинків, оскільки з дахів падають глиби снігу. Це відбувається по усьому центру Тернополя, переконався “Погляд”, та переважно в тих місцях, де будівлі мають похилий дах.

Журналісти “Погляду” увечері 26 грудня пройшлися центральними вулицями міста: Руською, Валовою, Й.Сліпого, Листопадовою, Чорновола, Сагайдачного, Грушевського, Словацького, і спостерігали безліч випадків, коли купи мокрого снігу з висоти 3-5 поверхів сповзають додолу. Часто – прямісінько на голови перехожих. Причому, якщо бурульки падають поруч зі стіною будинку, то сніг, враховуючи амплітуду, яку він набирає, з’їжджаючи з похилого даху, неочікувано падає набагато далі від стіни – часто посередині тротуару. Звук при падінні глухий, бо сніг дуже мокрий, відчувається, що вага глиб – чимала. Сповзаючи, вони розбиваються на “пляцки”.

Так, 26 грудня, учасники найвідомішої тернопільської групи у Вконтакті – “Від Тарнополя до Тернополя”, поширили фото, на якому “лавина” снігу потрощила дах та лобове скло автомобілю Dodge Nitro. При чому, видно з фотографій, що машина стояла не ближче, ніж за 2-3 метри від будинку. Автори даного повідомлення закликають тернополян не ставити автівки під дахами та взувати зранку на роботу взуття з шипами. Оскільки ще звечора дороги вкрилися льодом.

Нагадаємо, нещодавно у Тернополі за два дні випала рекордно велика кількість снігу, тому місто досі оговтується від заметів. Але погода приготувала черговий неприємний сюрприз – температура піднялася і тепер сніг починає перетворюватися у воду. Ще на недільній проповіді у деяких церквах Тернополя, очікуючи потепління, священики просили парафіян прийти в назначений день та допомогти розчистити від снігу церковні подвір’я, щоб уникнути підтоплення храмів.

Якщо ж на вулиці не похолодає – тернополян очікує чергова неприємність – підвали будинків затопить тала  вода, а по місту прийдеться бігати у мокрому взутті чи гумових чоботах.

Фото Юлія Теплицька, текст Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.