Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян ходить на колегії п’яним?

Валентин ХоптянТакий висновок напрошується, прочитавши його промову на колегії обласної державної адміністрації, які подав без  змін сайт “За Збручем”.

– Ви знаєте, шановні колеги, комбайни не в жнива ремонтуються, а комбайни і інша техніка готуються зимою або весною. А якщо будете так працювати, як ви працюєте… Прийшов головою адміністрації, тиждень пройшов, так зима, що мені робити, підготовка до зими. Тут же. А не так, як у Підволочиську вивезли «цього» до Романового села. Вивели цього грейдера, резина лиса, йому вже 45 років цьому автогрейдеру. Добре, що хоч на металолом його не порізали. Всі сміються. Розвертають його колеса вручну, бо руль не повертає. Дзвоню до голови райдержадміністрації: «Ти де?». А він каже: «Я з 5 години ранку в МЧС». І що ж ви, кажу, там робите? А він мені: «Я?». Та ти ж хто, не я ж. Що ви там робите в неділю? А ми, заїкається, солярку шукаємо, – розповів очільник області.

– Знову дзвоню, ти де? В емчеесі. А що ви там робите в тому емчеесі. Хто там ще є? Кончайте кажу там закусувати, кончайте закуску носить і випивку. Ану дай, кажу, цьому полковнику МЧС трубку. А він лика не в’яже. Він вже ні французькою, ні німецькою не розмовляє. От вам робота МЧС. Я ще окремо зупинюся на роботі МЧС. Крім палаток і те, що вгрохали мотора БАТА, який пройшов 450 метрів у Бучацькому районі. Там був нормальний керівник в цьому МЧС, він туди техніку стягував, все робив. Ви його не захистили як генерал. І сьогодні техніка вгроблена, і техніки ніде немає. Є тільки зірки, посади, а роботи ніякої не чувствується. Оце на що ми здатні: чаю загріти і палатки виставити. Все, на що ми здатні. А мали нормального керівника – треба було його зберегти…, – не стримував емоцій намісник Януковича.

– Якщо так будемо працювати, як Білик, дзвоню в пів першої, а ти де? А він з дому тільки йде. Він тільки з дому починає йти на роботу. В мене все там, я по телефону керую. З такими головами адміністрацій далеко не заїдемо. Сум каже, а що я туди поїду на дорогу, що я буду брати лопату і викидати. Я кажу, ти знаєш, можливо, якби ти взяв лопату і десь би з якогось дитсадка відкинув, то може б з тебе було б і більше толку. А не те, що ти там всіх зібрав. Сам нічого не робиш і всю команду ще й тормозиш, – посварився голова Тернопільської ОДА.

– Він цілий день простояв. Бив тривогу. На другий день забирають техніку на Чернівці. Вийшов Папієв розказує, що до сіл немає дороги і так далі. Я відвоював в Києві. Але скільки разів він дзвонив, бив тривогу, Валентину Антоновичу, та як же так, у мене забирають, а що я буду робити. Ми ж тут, як станція Фастов. Куди не подивишся з Теребовлі ведуть всі дороги і так далі. Оце голова адміністрації відповідає. Він не побоявся в снігу постояти, він проїхав, він застряг, його витягли, других витягувати допомагав і так далі. Так треба працювати в екстремальних умовах. А не сорок градусів закидати туди, за шиворот. В обід ще худобу не напували, а вони вже лика не в’яжуть, – зауважив Валентин Хоптян.

 

-1 thoughts on “Губернатор Тернопілля Валентин Хоптян ходить на колегії п’яним?

 • 09:27 | 27.12.2012 о 09:27
  Permalink

  ЦЕ ГІРКА ПРАВДА. АЛЕ ТАК Є. СКІЛЬКИ МОЖНА ПИТИ І ЗАПИВАТИ. ДУМАТИ ВЖЕ ТРЕБА ПО СУЧАСНОМУ, ПО ГОСПОДАРСЬКИ. А ВИПИВ ЗАКУСИВ І ЗАБАВ ТО ВАШ ВЧОРАШНІЙ ДЕНЬ ПАНОВЕ ЧИНОВНИКИ. ВАС РОЗПІЗНАЮТЬ БЕЗ ФОТОШОПУ, СКІЛЬКИ ВИПИТО. І ЗА ЦЕЙ БАРДАК ЩЕЙ ДО НАГОРОД ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ, ЗІРКИ РОЗДАЮТЬ, МЕДАЛІ І ВСЕ РЕШТА. А СКІЛЬКИ СОЛЯРКИ СПИСАЛИ НА СТИХІЮ.

  • 19:56 | 27.12.2012 о 19:56
   Permalink

   Перед тим як писати “шо попало” – спитай водіїв – хто на дорогах три дні простояв, і скільки машин та людей “еменесники” витягли? Постояв-би добу на вітрі і морозі, тоді не писав-би про зірки, медалі та соляру. Можливо 10% водіїв сказали “Дякую”. І взагалі до чого тут еменесники, а де Хоптян був. Де він був у підготовчий період, вникав у чиїсь проблеми, чи подумав скільки в нашому автодорі роторних машин? Влітку на авось, а взимку на когось. Нормальний підхід.

   • 20:07 | 27.12.2012 о 20:07
    Permalink

    Як де був Хоптян?? Можливо не міг в кабак доїхати, чи горілка вдома закінчилась – того й наїзжає на всіх.

 • 20:06 | 27.12.2012 о 20:06
  Permalink

  До речі, емчеесникам за гарячий чай і теплу машину для обігріву ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ. Питання до Хоптяна: а якби вони цього не змогли дати? Відповідь для Хоптяна: ми б у тих заторах задубіли.

Коментарі вимкнені.