Голова тернопільської облдержадміністрації знову “прогуляв” сесію

Як зазначив на шостому пленарному засіданні 43 сесії Тернопільської обласної ради, 16 серпня, депутат від ВО”Свобода” Олег Сиротюк, Валентин Хоптян, як переховувався, так і далі переховується від депутатів. Тому про виконання програми соціально-економічого та культурного розвитку Тернопільської області за 2011 рік прозвітував заступник голови ОДА Василь Гецько.

Бойовий заступник Хоптяна оповів такі знайомі кожному цифри: зріст ВВП на 12.4%, зростання обсягів виробництва м’яса на 25%, надходження в область  2.4 млрд. грн.інвестицій, нагадав про  успіхи у сільському господарстві (рекордний урожай зернових та побудова зерносховищ, а також тваринницьких ферм).

Василь Гецько говорив недовго. А от доповідь одіозного Павла Федика була набагато цікавішою:

– З приходом нового голови ОДА помінялося ставлення до області. Хоптян, організовуючи роботу області, звернувся до еліти: ” Ми всі з цього краю і давайте допоможемо  своїй області”.  Голова ОДА змусив тих, у кого є гроші, купувати плазмові телевізори і освітлювати населені пункти.

Принагідно П.Федик “опустив” свого боса –  генерального директора обласної держтелерадіокомпанії  Романа Заяця, у якого працює першим заступником . “Жлоб-керівник” купив дешевий плазмовий телевізор, а Хоптян змусив його придбати відповідний – дорожчий.

Відтак звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини за 2011 рік, як і відповідну програму на цей рік, депутати не прийняли.  Проекти №1249 і №1201 набрали 25 і 26 голосів відповідно.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.