Чим голова Тернопільської ОДА Степан Барна образив відому волонтерку

Ми уже повідомляли своїх читачів про те, що тисячі людей не згідні з рішенням Президента Петра Порошенка, який звільнив голову Теребовлянської РДА Галину Зелінську. Відповідний указ підписав Президент Петро Порошенко 22 квітня. Вже 23 квітня майже півтисячі людей на чолі з всесвітньо відомою Лізою Шапошніково (саме цю тендітну дівчину рік тому Петро Порошенко та Віталій Кличко возили у Париж і відповідно на ній «заробляли бали» у Європі, – прим. ред.) прийшли захистити жінку, яка стала для багатьох бійців матір’ю, адже всі свої сили вона вкладала у перемогу нашої країни.

Вчора, 27 квітня, активісти прийшли під Білий Дім, щоб знову достукатись до новообраного голови ОДА Степана Барни.

Але, як розповідає Ліза Шапошнікова, їм в апартаментах очільника області збрехали.

– Пан Степан Барна пообіцяв прийняти нас від 10 години ранку до 12:30. Нам відверто БРЕХАЛИ, що він відсутній, а насправді перебував на своєму робочому місці, і тому з 12:30 до 14:00 активісти подали заяву на проведення народного Віче. Просто таке відношення влади до людей вже сидить в печінках і дана ситуацію зачепила за живе, – розповідає волонтерка.

 

-1 thoughts on “Чим голова Тернопільської ОДА Степан Барна образив відому волонтерку

 • 12:03 | 28.04.2015 о 12:03
  Permalink

  Тільки людей зря підбурюєте, думаю адекватні люди не прийдуть, прийдуть моргінали та проросійські проплачені оратори.Може краще зберемось та сміття в парках позбираємо?

  • 23:54 | 28.04.2015 о 23:54
   Permalink

   дмитро – ти долбо…б !!! і точно проплачений

Коментарі вимкнені.