Хоптян забрав 5 га родючої землі в училища і надав її під стоянку у Почаєві

«Намісник президента» на Тернопільщині Валентин Хоптян видав розпорядження, яким надав земельну ділянку, по суті, для стоянки у Почаєві Кременецького району.

Своїм розпорядженням Валентин Хоптян надав дозвіл на розроблення «проекту щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту».

Так для обслуговування відкритої стоянки автотранспорту з придорожнім сервісом «намісник президента» надав землю 5 га, які будуть вилучені із земель для сільськогосподарського призначення. До того ж, вони перебували у постійному користуванні ДНЗ «Почаївське   вище професійне училище» за межами населених пунктів на території Почаївської міської ради.

Хоч і училищу мають надати рівновелику ділянку. Проте не факт, що це буде родюча земля.

Із розпорядженням можна ознайомитися на офіційному сайті ОДА.

 Мар’яна Зварич, Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Хоптян забрав 5 га родючої землі в училища і надав її під стоянку у Почаєві

  • 11:09 | 27.07.2012 о 11:09
    Permalink

    Чули, знаємо! В Почаєві і так повно стоянок, які порожні (перша майже в центрі міста, якщо їхати дорогою з Кременця, друга- це закатана в асфальт четверта частина колишнього парку, третя-територія базару по якій 5 днів на тиждень вітер сміття ганяє). Крім того, ще є стоянки на території Лаври… А нова піде під вертолітну площадку! Маразм і злочин-чорнозем закатати в асфальт!…І депутати мовчать, і населення,і зелених не чути…Благоденствуємо!

Коментарі вимкнені.