Хто допоміг тернопільським регбістам потрапити в Івано-Франківськ

13 жовтня тернопільський регбійний клуб мав можливість взяти участь в товариському чемпіонаті Західної України з регбі-15 у Франківську. А все тому, що знайшовся спонсор цієї поїздки. 

Учасники клубу висловлюють подяку підприємству з Тернополя «Сакурі Плюс», адже фінансова ситуація у тернопільської команди досить погана. Проте саме завдяки фірмі “Сакура плюс” кошти на виїзд на матч із Івано-Франківським РК «Роланд» знайшлися.

Володимир Курило, один із засновників регбійної команди «ТЕРЕН»: «Ми, всі, гравці і небайдужі люди до тернопільського регбі, щиро вдячні ТОВ «САКУРА ПЛЮС» в особі директора Петра Сергійовича Лукашова за надання допомоги і можливості виїхати на поєдинок між нашою та франківською командами. Ця гра дуже важлива для нас, так як нам для розвитку необхідні регулярні поєдинки. Крім цього ця гра є важливою в рамках підготовки до міжнародного турніру, який пройде на початку листопада у Білорусії».

Варто зазначити, що матч пройшов також в рамках підготовки до товариського міжнародного турнуру, який пройде 2-3 листопада у Мінську, участь в якому запланував регбійний клуб «Роланд» разом із кращими гравцями тернопільської команди, об’єднавши свої зусилля. Попередній поєдинок між цими командами відбувся в червні 2013 року у Тернополі, в якому перемогу святкували більш досвідчені регбісти з Івано-Франківська, 8-63.

Коментарі вимкнені.