Хто командуватиме Тернопільщиною

Тернопільська область ввійде у зону відповідальності 13 -й армійського корпусу у Рівному, який переформували в оперативне командування «Північ». Адже у відповідно до нового військово-адміністративного поділу держави, в Україні діятиме лише два об’єднані командування – у Рівному та Дніпропетровську. Це передбачено у Державній комплексній програмі реформування і розвитку Збройних Сил України до 2017 року.

Окрім Тернопільської області, у зону його відповідальності увійдуть Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області, а також місто Київ. Загалом це понад 70 військових частин, з’єднань та установ всіх видів Збройних Сил України. Вони здійснюватимуть підготовку та всебічне забезпечення військ, планування і ведення територіальної оборони, охорону державного кордону в повітряному просторі та виконуватимуть інші стратегічні завдання.

Тимчасово виконуючим обов’язки командувача оперативного командування “Північ” Збройних Сил України призначили генерал-лейтенанта Ігоря Колесника.

Коментарі вимкнені.