Хто ще не зробив селфі з роботами у Тернополі? (фото)

Здається, серед тернополян, таких уже нема:) Минулої п’ятниці біля Українського Дому “Перемога” відкрилася виставка металевих скульптур художника, ювеліра, а передусім скульптора Сергія Кузнєцова. В рамках експозиції автор запрошує тернополян поділитися непотрібними металевими деталями, з яких він готовий зробити черговий шедевр Файному місту.

Стиль, у якому витримані роботи тернопільського геніяСергія Кузнєцова,називається джанк-артом – мистецтво поєднувати знецінені деталі, старі речі, навіть сміття. Хоча, як зазначив сам скульптор – сміття не існує. У цьому легко можна переконатися, розглянувши деталі його металевих “дітищ”. Друзі звозять до його майстерні звідусіль будь-які непотрібні речі і з великим градусом інтриги вичікують результату.

Сергій почав займатися цим видом мистецтва, як каже, після кількох нудних років роботи ювеліром. Тепер весь час присвячує “чаклуванню” у майстерні неподалік міста. У доробку скульптора немає цілком зрозумілих виробів, здебільшого вони пов’язані з ірреальністю. Пан Сергій каже, що сучасні технічні можливості дають змогу дублювати будь-яку існуючу річ, а от вигадати неіснуюче і вражаюче – не кожному під силу. На кожну окрему роботу митець витрачає від доби до трьох років.

Виставка роботів біля “Перемоги” триватиме до сьогодні, 20 квітня.

 

Коментарі вимкнені.