Хто винен у тому, що в Сереті загинула риба, розбереться прокуратура

Раптова й масова загибель риби та інших організмів, що живуть у воді, сталася 10 травня. Інформація про це надійшла до прокуратури області, Державної екологічної інспекції в області, Головного державного управління рибоохорони та регулювання рибальства у Тернопільській області.
«Вже наступного дня місце події оглянули представники прокуратури області та контролюючих природоохоронних органів, — повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області. — Встановлено, що у річку Серет здійснено скид зворотних вод із очисних споруд підприємство водоканалу. Як наслідок, відбулося забруднення річки Серет по ходу її течії у бік сіл Острів та Буцнево Тернопільського району. Через це й загинула риба. З місць забруднення працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції у області відібрано взірці води».
Зараз підраховуються збитки, заподіяні навколишньому природному середовищу та встановлюється вміст забруднюючих речовин у річці Серет. За результатами перевірки буде вирішено питання про притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності та відшкодування збитків, заподіяних навколишньому природному середовищу.

Коментарі вимкнені.